od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Czysta energia w moim domu

Konkurs Czysta energia w moim domu

Czysta energia w moim domu

Uwaga! Ogłaszamy konkurs dla uczniów szkół podstawowych klas od IV do VI „Czysta energia w moim domu”. Do wygrania atrakcyjna nagroda – zestaw klocków lego.

Uwaga! Ogłaszamy konkurs dla uczniów szkół podstawowych klas od IV do VI „Czysta energia w moim domu”.

Konkurs prowadzony jest na Facebooku Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Plastyka to Twój ulubiony przedmiot w szkole? Masz malarskie lub modelarskie zdolności? Weź udział w zabawie! Czeka nagroda!

 

Zasady są proste.

Technika wykonania prac dowolna. Na konkurs można zgłosić rysunek, grafikę, obraz, model, formę płaską lub przestrzenną.

Tematyka prac – to pokazanie różnych możliwości oszczędzania energii elektrycznej lub wykorzystywania odnawialnych źródeł energii w domu.

Prace konkursowe należy przesyłać do nas, na adres: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, ul. Rybaki Górne 8, 80-861 Gdańsk do 20 czerwca 2022 roku. Liczy się data wpływu do siedziby Funduszu.

Prace zostaną ocenione przez komisję konkursową. Zdjęcia najlepszych z nich umieszczone zostaną na Facebooku WFOŚiGW w Gdańsku. I wtedy rozpocznie się prawdziwa rywalizacja. Osoba, której zdjęcie pracy otrzyma najwięcej reakcji/polubień internautów zostanie zwycięzcą konkursu i trafi do niej nagroda główna. Do wygrania jest zestaw Lego Creator – turbina wiatrowa – o wartości 1 400 zł.

Laureaci od drugiego do piątego miejsca dostaną ekologiczne i oryginalne materiały promocyjne. Głosowanie na facebookowym profilu WFOŚiGW w Gdańsku trwać będzie od 23 do 30 czerwca 2022 roku.

 

Warunki uczestnictwa w konkursie:

Polubienie fanpage’a WFOŚiGW w Gdańsku.

Udostępnienie na swoim facebookowym profilu posta WFOŚiGW w Gdańsku z informacją o konkursie.

Uwaga! W przypadku uczestników nieposiadających własnego profilu na Facebooku udostępnienia i polubienia może wykonać opiekun prawny.

Previous Komunikat dla Beneficjentów Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w sprawie zmian w sposobie przeprowadzania kontroli przedsięwzięć
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.