od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Czyste Powietrze – kontakt

Program Czyste Powietrze

Czyste Powietrze – kontakt

Kontakt z Państwem jest dla nas bardzo ważny. Dokładamy wszelkich starań, aby reagować szybko i profesjonalnie. Działa nasza infolinia. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje o programie. Uruchomiliśmy specjalny adres email.

Program Czyste Powietrze ma już 3 lata! Od września 2018 roku wpłynęło do nas ponad 18 000 wniosków o dofinansowanie z województwa pomorskiego. Razem zmieniamy jakość powietrza w naszym regionie!

Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli! Każdy wniosek to dla nas dowód, że jesteśmy postrzegani jako instytucja rzetelna i wiarygodna. A to dla nas bardzo ważne!

Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby reagować szybko i profesjonalnie. Działa nasza infolinia. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje o programie, uaktualniamy je na bieżąco.

Sugerujemy, aby kontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Uruchomiliśmy specjalny adres email. Odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wątpliwości. I tu UWAGA! Bardzo prosimy, aby w wiadomości emailowej podawać imię i nazwisko wnioskodawcy oraz nazwę gminy, w której realizowana jest inwestycja. Jednocześnie informujemy, że czas odpowiedzi na emaila wynosi do 2 tygodni.

Previous OZE dla rolników. Spotkanie informacyjne w PODR w Lubaniu
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.