Przejdź do treści
x

Harmonogram spotkań

08-12.10.2018

 

Gmina

 

Powiat

 

Data

 

Godzina

 

Adres

 

1

Bytów

 

bytowski 08.10.2018 16.30 Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Podzamcze 34, 77-100 Bytów
2

Chojnice (gmina)

 

chojnicki 08.10.2018 16.30 Szkoła Podstawowa w Charzykowych, ul. Szkolna 1, 89-606 Charzykowy
3

Dębnica Kaszubska

 

słupski 08.10.2018 16:00 Sala Gimnastyczna po byłej Szkole Podstawowej, ul. Księdza Antoniego Kani 28, 76-248 Dębnica-Kaszubska
4

Karsin

 

kościerski 08.10.2018 16:00 Dom Kultury w Karsinie, ul. Strażacka 1 przy ulicy Długiej, 83-440 Karsin
5

Starogard (Gmina)

 

starogardzki 08.10.2018 16:30 Grodzisko Owidz (tak się nazywa obiekt), ul. Rycerska 1, 83-211 Jabłowo
6

Sztum

 

sztumski 08.10.2018 16:30 Sztumskie Centrum Kultury, ul. Reja 13, 82-400 Sztum
7

Trąbki Wielkie

 

gdański 08.10.2018 16:00 Szkoła Podstawowa w Trąbkach Wielkich
ul. Sportowa 19
8

Borzytuchom

 

bytowski 09.10.2018 16.30 Gminny Biblioteka i Ośrodek Kultury w Borzytuchomiu, ul. 40-lecia 2, 77-141 Borzytuchom
9

Człuchów (gmina)

 

człuchowski 09.10.2018 17:00 Świetlica Wiejska w Polnicy, Polnica 7, 77-300 Polnica
10

Dziemiany

 

kościerski 09.10.2018 16:30 Ośrodek Kultury w Dziemianach
ul. 8go Marca 14
11

Dzierzgoń

 

sztumski 09.10.2018 16:00 Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej, ul. Krzywa 17, 82-440 Dzierzgoń
12

Pszczółki

 

gdański 09.10.2018 17:00 Kamienica Kultury w Pszczółkach, ul. Pomorska 20, 83-032 Pszczółki
13

Czarna Woda

 

starogardzki 10.10.2018 16:00 Sala Obrad Rady Miasta, ul.Mickiewicza 7,
14

Osieczna

 

starogardzki 10.10.2018 17:00 Sala Widowiskowa w pobliżu biblioteki, ul. Plac 1000-lecia 1, 83-242 Osieczna
15

Stary Dzierzgoń

 

sztumski 10.10.2018 16:00 Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne, Stary Dzierzgoń 22, 82-450 Stary Dzierzgon
16

Sztutowo

 

nowodworski 10.10.2018 16:30 Szkoła Podstawowa w Sztutowie ul. Szkolna 13
17

Chojnice (Miasto)

 

chojnicki 11.10.2018 16:30 Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe
Ul. Piłsudskiego 30A, 89-600 Chojnice
18

Gdańsk (miasto)

 

Miasto Gdańsk 11.10.2018 17:00 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
ul. Rybaki Górne 8
19

Osiek

 

starogardzki 11.10.2018 18:00 Środowiskowy Dom Pomocy, Gminna Sala Obrad ul. Wyzwolenia 25a, Osiek
20 Słupsk (miasto) słupski 12.10.2018 16:00

Delegatura Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Słupsku ul. Jana Pawła II 1
piętro 3 sala 307

 

 01-06.10.2018 r.

LP. GMINA POWIAT DATA GODZINA MIEJSCE
1 Debrzno człuchowski 2018-10-01 17:00 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie
ul. Wojska Polskiego 2
2 Główczyce słupski 2018-10-01 17:00 Świetlica w Pobłociu (Wiejski Dom Kultury)
Pobłocie 10, 76-220 Główczyce
3 Potęgowo słupski 2018-10-01 16:00 Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie
ul. Szkolna 2b.
4 Prabuty kwidzyński 2018-10-01 16:00 Prabudzkie Centrum Kultury i Sportu
ul.Łąkowa 22
5 Władysławowo pucki 2018-10-01 16:00 COS OPO Cetniewo im. Feliksa Stamma w Cetniewie
ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo, 
6 Czarne człuchowski 2018-10-02 17:00 Czarneńskie Centrum Kultury w Czarnem
ul Kolejowa 14. 77-330 Czarne
7 Damnica słupski 2018-10-02 17:00 Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy
ul. Witosa 13, 76-231 Damnica
8 Konarzyny chojnicki 2018-10-02 16.30 GOK Konarzyny
ul. Strażacka 2, 89-607 Konarzyny
9 Ryjewo kwidzyński 2018-10-02 16:00 Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie
ul.Grunwaldzka 70, 
10 Miasto Starogard Gdański starogardzki 2018-10-02 16:30 Starogardzkie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 3, 83-200 Starogard Gdański 
11 Kobylnica słupski 2018-10-03 16:30 Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy
Wodna 20/4, 76-251 Kobylica
12 Kosakowo pucki 2018-10-03 16:00 Gminny Dom Kultury w Pierwoszynie
ul. Kaszubska 11, 81-198 Kosakowo
13 Miłoradz malborski 2018-10-03 16:00 Urząd Gminy w Miłoradzu
Żuławska 9, 82-213 Miłoradz
14 Stary Targ sztumski 2018-10-03 16:00 Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu
ul. Nowotarska 1, Stary Targ
15 Gmina Wejherowo wejherowski 2018-10-03 16:00 Biblioteka w Bolszewie
przy ul. Reja 9 w Bolszewie, 84-239 Bolszewo
16 Miasto Człuchów  człuchowski 2018-10-04 17:00 Miejski Dom Kultury
ul. Traugutta 2, 77-300 Człuchów
17 Miasto Kwidzyn  kwidzyński 2018-10-04 16:00  Kwidzyńskie Centrum Kultury
11 Listopada 13, 82-500 Kwidzyn
18 Mikołajki Pomorskie sztumski 2018-10-04 16:00 Gminny Ośrodek Kultury 
19 Miasto Skórcz  starogardzki 2018-10-04 16:00 Miejska Sala Widowiskowa
ul.Hallera 16, 83-220 Skórcz (bud. OSP w Skórczu)
20 Stężyca kartuski 2018-10-04 16:30  Sala Urzędu Gminy (Parkowa 1)
ul. Parkowa 1, 83-322 Stężyca
21 Gmina Ustka słupski 2018-10-04 17:00 Świetlica Wiejska w Duninowie
Duninowo 27, 76-270 Ustka
22 Krynica Morska nowodworski 2018-10-05 17:00 Sala Biblioteka Publiczna Miejska
Gdańska 108, 82-120 Krynica Morska
23 Gmina Kwidzyn kwidzyński 2018-10-05 16:00 Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
ul. Górki 3A, 82-500 Kwidzyn
24 Rzeczenica człuchowski 2018-10-05 17:00 Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji
w Rzeczenicy ul. Lipowa 1
25 Gmina Skórcz starogardzki 2018-10-05 16:00 Świetlica Wiejska w Wielbrandowie
ul. Główna 2, 83-220 Skórcz
26 Miasto Ustka  słupski 2018-10-05 16:30 Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
ul. Darłowska 18, 76-270 Ustka 
27 Lipnica bytowski 2018-10-06 10:00 Sala wiejska w Lipnicy
Strażacka 1, 77-130 Lipnica
28 Studzienice bytowski 2018-10-06 17:00 „Wiejski Dom Kultury w Studzienicach”
ul. Brzozowa, 77-143 Studzienice

 24-29.09.2018 r.

LP.

GMINA POWIAT DATA GODZINA MIEJSCE
1. Miasto Puck pucki 24.09.2018 17:00 Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
aleja Lipowa 3c, 84-100 Puck
2. Cewice lęborski 24.09.2018 16.00 Urząd Gminy
Cewice 84, 84-312 Cewice
3. Miasto Pruszcz Gdański gdański 24.09.2018 16:30 Sala Rady Miasta
Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
4. Łeba lęborski 25.09.2018 17.00 Boleniec Centrum Kultury
Aleja Świętego Jakuba 25, 84-360 Łeba
5. Czersk chojnicki 25.09.2018 16.30 Ośrodek Kultury
Szkolna 11, 89-650 Czersk
6. Nowy Dwór Gdański wejherowski 25.09.2018 16:30 Żuławski Park Historyczny
Mikołaja Kopernika 17, 82-100 Nowy Dwór Gdański
7. Ostaszewo nowodworski 25.09.2018 16:30 Gminny Dom Kultury i Sportu
Kościuszki 34, Ostaszewo
8. Hel pucki 26.09.2018 16:30 Urząd Miasta Helu
Wiejska 50, 84-150 Hel
9. Nowy Staw malborski 26.09.2018 16:30 Kościół Poewangelicki
Plac kard. Stefana Wyszyńskiego 1, 82-230 Nowy Staw
10. Rumia wejherowski 26.09.2018 16:00 MOSiR w Rumii
11. Wicko lęborski 26.09.2018 16.00 Gminny Ośrodek Kultury
Parkowa 2, 84-352 Wicko
12. Somonino kartuski 26.09.2018 17:00 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Osiedlowa 17 Somonino
13. Gniewino wejherowski 26.09.2018 16:30 Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Bibliotek
ul. Sportowa 1, 84-250 Gniewino
14. Choczewo wejherowski 27.09.2018 17:00 Sala Centrum Informacji Turystyczne w UG
Pierwszych Osadników 17, 84-210 Choczewo
15. Kaliska starogardzki 27.09.2018 16:00 Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach
Długa 18, 83-260 Kaliska
16. Miasto Sopot Miasto Sopot 27.09.2018 17:00 Urząd Miasta Sopotu
sala posiedzeń, sala nr 36, ul. Kościuszki 25/27 Sopot
17. Jastarnia pucki 27.09.2018 16:00 Aula. Szkoła Podstawowa
ul. Stelmaszczyka 4
18. Nowa Wieś Lęborska lęborski 27.09.2018 16.00 Urząd Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej
ul. Grunwaldzka 24 s. 117
19. Zblewo starogardzki 27.09.2018 16.00 Gminny Ośrodek Kultury
Główna 40, 83-210 Zblewo
20. Słupsk słupski 27.09.2018 17:00 Delegatura Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
ul. Jana Pawła II 1
21. Miasto Gdańsk Miasto Gdańsk 28.09.2018 17:00 Szkoła Podstawowa nr 46
ul. Arkońska 17
22. Lubichowo starogardzki 28.09.2018 16.00 Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie
ul. Dworcowa 24, Lubichowo
23. Miasto Lębork lęborski 28.09.2018 16.00 Stacja Kultura - sala A (teren dworca PKP)
ul. Dworcowa 8
24. Smołdzino słupski 28.09.2018 17:00 Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie
76-214 Smołdzino; Bohaterów Warszawy 30
25. Łęczyce wejherowski 29.09.2018 10:00 SP w Bożepole Wielki
ul. Szkolna 12
26. Linia wejherowski 29.09.2018 17:00 Gminny Dom Kultury
ul. Turystyczna 3, Linia
27. Żukowo kartuski 29.09.2018 11:00 OSP Żukowo
Kościerska 2A, 83-330 Żukowo
28. Kartuzy nowodworski 29.09.2018 17:00

Kartuskie Centrum Kultury
ul. Klasztorna 1