od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Kalkulator dla wnioskodawców Czystego Powietrza

Logo Programu Czyste Powietrze: biały domek na niebieskim tle, napis: czyste powietrze zdrowy wybór

Kalkulator dla wnioskodawców Czystego Powietrza

Kalkulator do wyliczenia grubości ocieplenia budynków to kolejne ułatwienie dla osób starających się o dotację na termomodernizację domu jednorodzinnego.

Kalkulator do wyliczenia grubości ocieplenia budynków to kolejne ułatwienie dla osób starających się o dotację na termomodernizację domu jednorodzinnego. Przygotowali go eksperci Krajowej Agencji Poszanowania Energii, na zlecenie NFOŚiGW.

Kalkulator pomaga wyliczyć grubość izolacji termicznej domu przy ociepleniu wybranych przegród budowlanych – m.in. ścian, stropodachu, podłóg – oddzielających pomieszczenia ogrzewane od nieogrzewanych.

Parametry zostały dobrane tak, aby użytkownik mógł wybrać odpowiedni rodzaj i grubość materiału izolacyjnego. Kalkulator jest po to, by każdy, kto korzysta z programu miał pewność, że po przeprowadzeniu termomodernizacji wybranych przegród będą one spełniać obowiązujące i przyszłe wymagania techniczne (WT 2021), które wejdą w życie 31.12.2020 – wyjaśnia Sylwia Szczypior, inspektor Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Kalkulator https://kalkulatorczystepowietrze.kape.gov.pl/

Previous W trosce o Bałtyk
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.