od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Kampanie

Poznaj nasze kampanie!

ekoTurysta

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi mieszkańców województwa pomorskiego i turystów wypoczywających w tym regionie na problem zaśmiecania nadmorskich plaż, jezior oraz lasów.

 

ekoTransport

Chcemy promować środki transportu, które są przyjazne środowisku.  W I roku trwania kampanii kładziemy silny nacisk na kolej – środek transportu, z którego płyną korzyści zarówno dla środowiska, jak i dla nas samych.

 

Nie śmiecę, wybieram
czystą plażę

Pomyśl o środowisku. Odpady zabieraj ze sobą. Niczego nie zostawiaj nie tylko na plaży, ale także w parku, lesie, na terenach rekreacyjnych.

Pomorscy czują klimat

Bądź jak Pomorscy! Zmień swoje nawyki i zadbaj o środowisko.

Dlaczego kampanie?

Jak dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców? Trzeba być obecnym wszędzie. I robimy to od lat!  Bohaterów naszych kampanii można spotkać na przystankach autobusowych. Wspólnie z Państwem podróżują środkami komunikacji zbiorowej. Częstują lodami i grochówką na piknikach ekologicznych. Spoglądają z kinowych ekranów. Podbijamy internet! Wiemy, jak ważne w obecnych czasach są media elektroniczne. Warto zatem nas tam szukać! Widać i słychać nas także w radiu, telewizji i lokalnej prasie. A wszystko po to, aby z czytelnym przekazem dotrzeć do Państwa.

I po to robimy kampanie! 

Może zabrzmi to dumnie, ale chcemy zmieniać świat. Na lepszy! Bardziej przyjazny ludziom i środowisku. Zacząć można od jednego małego kroku, a potem iść dalej.

I po to robimy kampanie! 

Warto je obserwować, czerpać z nich wiedzę, ale także dzięki nim zmieniać swoje nawyki. Mniej kupować. Oszczędzać wodę.  Oszczędzać energię. Dawać rzeczom drugie życie. Chronić bioróżnorodność. Korzystać z roweru. Jeździć środkami komunikacji miejskiej. Zrezygnować z plastiku. Postawić na łąki kwietne.  

I po to robimy kampanie! 

Ostanie wpisy o kampaniach:

ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od promocja@wfos.gdansk.pl RODO

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.