od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Konsultacje doradców energetycznych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Konsultacje doradców energetycznych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Masz pytania związane z odnawialnymi źródłami energii? Przyjdź na dyżur ekspercki doradców energetycznych WFOŚiGW w Gdańsku. Nasi specjaliści odpowiedzą na każdą kwestię, wyjaśnią każdą wątpliwość. Konsultacje odbywają się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Doradcy energetyczni udzielać będą informacji nie tylko na tematy OZE. Poruszą także zagadnienia związane z gospodarką niskoemisyjną, adaptacją do zmian klimatu, finansowaniem inwestycji w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Powiedzą też jak mądrze oszczędzać energię, podpowiedzą najbardziej efektywne rozwiązania techniczne, poinformują w zakresie transportu ekologicznego, a także jak być ekologicznym na co dzień.

Udzielą również wskazówek jak poprawić jakość powietrza w najbliższym otoczeniu.

Konsultacje odbędą się w piątek, 10 maja 2024, w naszej siedzibie, przy ul. Rybaki Górne 8 w Gdańsku. Trwać będą w godz. 10:00 – 17:00.

Nie jest wymagana rezerwacja godziny konsultacji, wystarczy do nas przyjść. Eksperci będą czekać na wszystkich zainteresowanych tematem.

Bądź razem z nami podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich, czeka duża dawka wiedzy!

 

 

 

Previous 2 mln zł na edukację ekologiczną. Rozstrzygnęliśmy konkurs na zadania z edukacji ekologicznej województwa pomorskiego 
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.