od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Lubię ludzi! Pracownicy WFOŚiGW w Gdańsku wzięli udział w Szlachetnej Paczce

Wolontariuszka Szlachetnej Paczki wypisuje podziękowania dla WFOŚiGW w Gdańsku

Lubię ludzi! Pracownicy WFOŚiGW w Gdańsku wzięli udział w Szlachetnej Paczce

Pracownicy WFOŚiGW w Gdańsku po raz piąty wzięli udział w jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce – Szlachetnej Paczce.

Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku po raz piąty wzięli udział w jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce – Szlachetnej Paczce. Milion osób wymienia się rzeczami i całą siłą życzliwości. Mądrość i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. Szlachetna Paczka łączy to wszystko – czytamy na stronie internetowej akcji.

Historie dziesiątek tysięcy konkretnych osób – rodziców, którzy mimo przeciwności losu bohatersko walczą o lepszą przyszłość dla swoich dzieci, chorych i niepełnosprawnych, którzy nie poddają się i swoją postawą inspirują innych, samotnych seniorów, o których wszyscy zapomnieli, a oni i tak nie stracili nadziei i wiary w ludzi. Historie, które pomogliście zmienić na dobre. Dzięki Wam wszyscy oni będą mieli piękne święta – napisał do nas zespół Szlachetnej Paczki.  

Pracownicy WFOŚiGW w Gdańsku przygotowali 12 paczek dla małżeństwa z gminy Czersk. Prezenty zapakowane zostały do samochodu (z wielkim trudem!) i … wyruszyliśmy w drogę. Przygotowanie świątecznych paczek sprawiło nam wszystkim niesamowitą radość. Warto i trzeba pomagać. Posiadamy więcej niż inni, dlatego powinniśmy się dzielić z potrzebującymi, aby ich święta były piękniejsze – powiedzieli pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. 

Previous Opłaty za korzystanie ze środowiska
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.