od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Nagroda Orły Wprost dla prezesa Szymona Gajdy!

Wiceminister Marcin Horała wręcza nagrodę Orły Wprost prezesowi WFOŚiGW w Gdańsku Szymonowi Gajdzie

Nagroda Orły Wprost dla prezesa Szymona Gajdy!

Prezes WFOŚiGW w Gdańsku nagrodę otrzymał w kategorii Osobowość województwa pomorskiego. Statuetkę wręczył Marcin Horała – sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Dziękuję w imieniu całego zespołu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Nagrodę traktuję jako zachętę do dalszej ciężkiej pracy. Mamy świadomość, że w najbliższych latach czeka nas szereg wyzwań. Ochrona środowiska to już nie jest temat marginalny, ale zagadnienie z pierwszej linii frontu, czymś co budzi szczególne zainteresowanie, co wymaga zaangażowania wszystkich. Jako prezes Funduszu poznałem wielu wspaniałych ludzi, urzędników państwowych i samorządowców, którzy są świadomi i zaangażowani w to dzieło. To powoduje u mnie optymizm i nadzieję, że sprostamy wszystkim wyzwaniom – powiedział podczas gali prezes WFOŚiGW w Gdańsku Szymon Gajda.

Orły Wprost to wyróżnienia dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionów. – To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski – czytamy na stronie Orly.wprost.pl

 

Nagroda Orły Wprost

Previous Zmiany w programie Czyste Powietrze
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.