Przejdź do treści
x

Gminy biorące udział w programie Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku podpisał porozumienia z pomorskimi gminami w zakresie wspólnej realizacji programu „Czyste Powietrze”. Gminy zostały włączone w proces weryfikacji i przyjmowania wniosków o dofinansowanie. Urzędnicy pomagają wnioskodawcom poprawnie złożyć wnioski oraz skompletować wymagane załączniki. Doradzają i udzielają niezbędnych informacji na temat programu "Czyste Powietrze". 

Wnioskodawcy mieszkający w gminach, które nie podpisały porozumienia z WFOŚiGW w Gdańsku, wszelkie formalności związane z programem "Czyste Powietrze" załatwiają w siedzibie Funduszu.

 
 
Mapa gmin

 

Lp.

gmina

osoba do kontaktu

1

Borzytuchom (gmina)

Sylwia Gołąb, tel. 59/8211316 wew.44 srodowisko@borzytuchom.pl

2

Brusy (miasto i gmina)

Karol Schramke, tel. 52/3969375 k.schramke@brusy.pl

3

Cedry Wielkie (gmina)

Ewa Czarnul-Kerner, tel. 58/6922037

ewa.czarnul@cedry-wielkie.pl

4

Chmielno (gmina)

Anna Byczkowska, tel. 58/6856845 ngo@chmielno.pl

5

Czarne (miasto i gmina)

Joanna Kosowska, tel. 59/8332079 wew. 24 jkosowska@czarne.pl

Marek Szoska, tel. 59/8332079 wew. 37 budownictwo@czarne.pl

6

Czersk (miasto i gmina)

Wojciech Witkowski, tel. 52/3954856 wojciech.witkowski@czersk.pl

7

Człuchów (gmina)

Wiesława Murdza, tel. 59/8341001 wew. 63 w.murdza@ugczluchow.pl

8

Człuchów (miasto)

Adrianna Śliwińska-Dudzic, tel. 59/8342291 wew.302 ksiegowosc@czluchow.eu

Maciej Giżowski, tel. 59/8342291 wew.334 srodowisko@czluchow.eu

9

Dzierzgoń (miasto i gmina)

Wojciech Budziński, tel. 55/2762501 wojciech.budzinski@dzierzgon.pl

Paulina Przybysz, tel. 55/2762501 paulina.przybysz@dzierzgon.pl

10

Kaliska (gmina)

Robert Stoliński, tel. 58/5889201 wew. 38, r.stolinski@kaliska.pl

11

Kartuzy (miasto i gmina)

Natalia Lekner, tel. 58/6945250 os.lekner@poczta.kartuzy.pl

Anna Trzuskolas, tel. 58/6945250 os.trzuskolas@poczta.kartuzy.pl

12

Kępice (miasto i gmina)

Marek Jaskólski, tel. 59/8576621 wew. 58 m.jaskolski@kepice.pl

13

Kościerzyna (miasto)

Ewelina Labuda, tel. 58/6802324 e.labuda@koscierzyna.gda.pl

Jerzy Łudzik, tel. 58/6802324 j.ludzik@koscierzyna.gda.pl

14

Krokowa (gmina)

Adam Dettlaff, tel. 58/6754126 a.dettlaff@krokowa.pl

Joanna Przepióra, tel. 58/6754117 j.przepiora@krokowa.pl

15

Kwidzyn (miasto)

Grzegorz Bieżuński, tel. 55/6464783 gbiezunski@kwidzyn.pl

16

Lębork (miasto)

Monika Prystupa, tel. 59/8637708 ochrona@um.lebork.pl

17

Liniewo (gmina)

tel. 58/6878520

18

Luzino (gmina)

tel. 58/6782068

19

Malbork (miasto)

Joanna Ignaczak, tel. 55/6290434 j.ignaczak@um.malbork.pl

Barbara Kozicka, tel. 55/6290493 b.kozicka@um.malbork.pl

20

Miłoradz (gmina)

Anna Smolińska, tel. 55/2711531 wew.14, a.smolinska@miloradz.malbork.pl

Małgorzata Olszewska, tel. 55/2711531 wew. 14, m.olszewska@miloradz.malbork.pl

21

Nowa Karczma (gmina)

Kamila Guza, tel. 58/6800476 k.guze@nowakarczma.pl

22

Pruszcz Gdański (miasto)

Marta Rauchfleisch, tel. 58/7759931 rauchfleisch@pruszcz-gdanski.pl

Anna Mrówka, tel. jw.

mrowka@pruszcz-gdanski.pl

23

Przodkowo (gmina)

Weronika Reszka, tel. 58/5001610 weronika.reszka@przodkowo.pl

Mieczysław Węsiora, tel.58/5001609 nieruchomości@przodkowo.pl

24

Pszczółki (gmina)

Justyna Porożyńska – Majewska, tel. 786 957 459, urzad@pszczolki.pl

25

Przywidz (gmina)

Marcin Walkowski, tel. 58/6825069, ochrona_srodowiska@przywidz.pl

26

Rzeczenica (gmina)

Beata Montusiewicz, tel.59/8331722 wew.28 ocos@rzeczenica.pl

27

Skarszewy (miasto i gmina)

Ireneusz Zwarra, tel. 58/5882201 wew. 28 ireneusz.zwarra@skarszewy.pl

28

Skórcz (miasto)

Wojciech Wierzbowski, tel. 58/7789144 zca@skorcz.pl

29

Słupsk (gmina)

Katarzyna Sikora, tel. 59/8428460 wew.50 katarzynas@gminaslupsk.pl

30

Smołdzino (gmina)

Agnieszka Kozak, tel. 59/8117215 wew. 111 budownictwo@smoldzino.com.pl

31

Somonino (gmina)

Nabór od 04.03.2020

Małgorzata Otłowska, tel. 58/7432349, m.otlowska@somonino.pl

Teresa Gostkowska, tel. 58/7432341, t.gostkowska@somonino.pl

32

Sopot (miasto)

Sebastian Krywult, tel. 58/5213793 sebasian.krywult@um.sopot.pl

Mirosława Schmidt, tel. 58/5213792 miroslawa.schmidt@um.sopot.pl

33

Stara Kiszewa (gmina)

Magdalena Miętka, tel. 58/6876046 m.mietka@starakiszewa.pl

34

Stare Pole (gmina)

Małgorzata Kozikowska, tel. 55/2713532 wew. 42 m.kozikowska@starepole.pl

35

Starogard Gdański (miasto)

Paweł Świeczkowski, tel. 58/5613778, pawel.swieczkowski@um.starogard.pl

36

Starogard Gdański (gmina)

Tomasz Ząbek, tel. 58/5625067 wew.300 (poniedziałki godz. 07:15-15:15, środy godz. 07:15-16:15) zabek@ugstarogard.pl

Agata Madeja, tel. 58/5625067 wew.300 (poniedziałki godz. 07:15-15:15, środy godz. 07:15-16:15) madeja@ugstarogard.pl

37

Stężyca (gmina)

Jarosław Stencel, tel. 58/8828960, jstencel@gminastezyca.pl

Wojciech Cybula, tel. 58/8828972, wcybula@gminastezyca.pl

38

Trąbki Wielkie (gmina)

Katarzyna Narojczyk, kom. 512006372 katarzyna.narojczyk@trabkiw.ug.gov.pl

39

Ustka (gmina)

Aleksander Duszny, tel. 59/8152453, a.duszny@ustka.ug.gov.pl

40

Wejherowo (miasto)

Antonina Łuczyńska-Niemczyk, tel. 58/6777000, czystepowietrze@um.wejherowo.pl

41

Zblewo (gmina)

Małgorzata Milewska, tel. 58/5884381 wew.46 m.milewska@zblewo.pl

 

 
Informacje