od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Nowa strona internetowa programu Czyste Powietrze

Nowa strona internetowa programu Czyste Powietrze

Ruszyła nowa strona programu Czyste Powietrze. Wszystkie dokumenty w jednym miejscu, proste i intuicyjne menu, poprawiona nawigacja, odświeżona szata graficzna – tak wygląda teraz serwis czystepowietrze.gov.pl.

Stronę opracował Zespół do spraw Czystego Powietrza Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz z pozarządowymi organizacjami i przedstawicielami branży instalacyjnej i budowlanej.

Serwis uproszczono i dostosowano do potrzeb beneficjentów. Mogą oni znaleźć w nim wiele przydatnych informacji. Zamieszczono materiały o wymaganych dokumentach, ścieżce wnioskowania oraz narzędzia, które ułatwiają przygotowanie wniosku o dofinansowanie. “Instrukcja krok po kroku” to sześć podpowiedzi, jak w prosty sposób otrzymać dotację na wymianę kopciucha i termomodernizację domu. Nie zabrakło wiadomości edukacyjno – informacyjnych – ulotek, broszur, grafik, a także materiałów Akademii Czystego Powietrza.

Każdy zainteresowany statystyką znajdzie odnośniki do efektów liczbowych programu oraz linki do innych programów NFOŚiGW, tj. Stop Smog, Ciepłe Mieszkanie, Mój Prąd, Moje Ciepło. 

W serwisie poprawiono nawigację oraz parametry dostępności zgodnie z WCAG (Web Content Accessibility Guidelines, standard 2.1), jest w pełni responsywny, ma udoskonaloną architekturę informacji przez lepsze etykietowanie i kategoryzowanie. Dzięki tym zmianom, beneficjent Czystego Powietrza lepiej zrozumie zawartość i kontekst strony.

Strona cały czas będzie się rozwijać pod kątem potrzeb beneficjentów i zmian programu. W ramach tych działań powstał przewodnik po nowej stronie Czystego Powietrza.

Previous 2 mln zł na edukację ekologiczną
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.