od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Pomorscy w Kartuzach!

Dwie bryły edukacyjne z wystawy „Pomorscy czują klimat”, stoją przy nich dwie dziewczynki

Pomorscy w Kartuzach!

Rodzina Pomorskich – bohater kampanii realizowanej przez WFOŚiGW w Gdańsku – przyjechała do Kartuz. Na Rynku eksponowana jest interaktywna wystawa plenerowa.

Rodzina Pomorskich – bohater kampanii realizowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku – przyjechała do Kartuz. Na Rynku eksponowana jest interaktywna wystawa plenerowa przygotowana w ramach „Kampanii informacyjno-edukacyjnej na rzecz zrównoważonego rozwoju Pomorza“.

Wystawa w prosty sposób tłumaczy trudne zjawiska przyrodnicze, a przewodnikiem po ekspozycji jest Rodzina Pomorskich.  

Ekspozycja składa się z trzech dużych brył, na każdej zamontowane zostały interaktywne gry i zabawy. Wszystko po to, aby edukować w sposób ciekawy i niebanalny.

Przygody Rodziny Pomorskich – na bryłach – można oglądać w Kartuzach do 11 marca 2019 roku.

Wystawa to tylko jeden z elementów „Kampanii informacyjno-edukacyjnej na rzecz zrównoważonego rozwoju Pomorza“. Na stronie www.poczujklimat.pl oraz w mediach społecznościowych zamieszczone zostały gry i poradniki edukacyjne, odbywają się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Kartuzy to już kolejna miejscowość, do której zawitała Rodzina Pomorskich. Wcześniej wystawa eksponowana była w Gdyni, Władysławowie, Helu, Jastarni, Pucku, Wejherowie, Rumi, Lęborku, Słupsku i Bytowie. Rodzina Pomorskich różne miejscowości odwiedzać będzie do końca 2019 roku. 

Previous Kolejny etap programu „Czyste Powietrze” w województwie pomorskim
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.