Przejdź do treści
x

Gminy biorące udział w programie Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku podpisał porozumienia z pomorskimi gminami w zakresie wspólnej realizacji programu „Czyste Powietrze”. Gminy zostały włączone w proces przyjmowania wniosków o dofinansowanie. Urzędnicy pomagają wnioskodawcom poprawnie złożyć wnioski oraz skompletować wymagane załączniki. Doradzają i udzielają niezbędnych informacji na temat programu "Czyste Powietrze". 

Wnioskodawcy mieszkający w gminach, które nie podpisały porozumienia z WFOŚiGW w Gdańsku, wszelkie formalności związane z programem "Czyste Powietrze" załatwiają w siedzibie Funduszu.

 

Mapa gmin

 

Lp.

gmina

osoba do kontaktu

1

Borzytuchom (gmina)

Sylwia Gołąb, tel. 59/8211316 wew.44

srodowisko@borzytuchom.pl; slipska87@wp.pl

2

Brusy (miasto i gmina)

Karol Schramke, tel. 52/3969375

k.schramke@brusy.pl

3

Cedry Wielkie (gmina)

Ewa Czarnul-Kerner, tel. 58/6922037

ewa.czarnul@cedry-wielkie.pl

4

Chmielno (gmina)

Anna Byczkowska, tel. 58/6856845

abyczkowska@chmielno.pl

5

Chojnice (gmina)

Katarzyna Paczyńska, tel. 52/3972129 wew.340 kasiap@gminachojnice.com.pl

6

Czarne (miasto i gmina)

Joanna Kosowska, tel. 59/8332079 wew. 24 jkosowska@czarne.pl

Marek Szoska, tel. 59/8332079 wew. 37 budownictwo@czarne.pl

7

Czersk (miasto i gmina)

Wojciech Witkowski, tel. 52/3954856

wojciech.witkowski@czersk.pl

8

Człuchów (gmina)

Wiesława Murdza, tel. 59/8341001 wew. 63

w.murdza@ugczluchow.pl

9

Człuchów (miasto)

Adrianna Śliwińska-Dudzic, tel. 59/8342291 wew.302

ksiegowosc@czluchow.eu

Maciej Giżowski, tel. 59/8342291 wew.324

srodowisko@czluchow.eu

Magdalena Werner, tel. 59/8342291 wew.302

dotacjeunijne@czluchow.eu

Katarzyna Szyszka, tel. 59/8342291 wew.319

Srodowisko2@czluchow.eu

10

Dzierzgoń (miasto i gmina)

Wojciech Budziński, tel. 55/2762501,

wojciech.budzinski@dzierzgon.pl

Paulina Przybysz, tel. 55/2762501

paulina.przybysz@dzierzgon.pl

11

Kaliska (gmina)

Robert Stoliński, tel. 58/5889201 wew. 38, r.stolinski@kaliska.pl

12

Karsin (gmina)

Elżbieta Datta, tel. 58/6873322, elzbieta.datta@karsin.pl

Gabriela Sumionka, tel. 58/6873322, gabriela.sumionka@karsin.pl

13

Kartuzy (miasto i gmina)

Natalia Lekner, tel. 58/6945250

os.lekner@poczta.kartuzy.pl

Dorota Darsznik, tel. 797 339 803

os.darsznik@poczta.kartuzy.pl

14

Kępice (miasto i gmina)

Marek Jaskólski, tel. 59/8576621 wew. 58

mjaskolski@kepice.pl

15

Kolbudy (gmina)

58/6910573 gk@ug.kolbudy.pl

16

Kościerzyna (gmina)

Patrycja Piankowska, tel. 58 686 56 00

p.piankowska@ug.koscierzyna.pl

17

Kościerzyna (miasto)

Ewelina Labuda, tel. 58/6802324

e.labuda@koscierzyna.gda.pl

Jerzy Łudzik, tel. 58/6802324

j.ludzik@koscierzyna.gda.pl

18

Krokowa (gmina)

Adam Dettlaff, tel. 58/6754126

a.dettlaff@krokowa.pl

Joanna Przepióra, tel. 58/6754117

j.przepiora@krokowa.pl

19

Kwidzyn (miasto)

Grzegorz Bieżuński, tel. 55/6464783

gbiezunski@kwidzyn.pl

20

Lębork (miasto)

Monika Prystupa, tel. 59/8637708

ochrona@um.lebork.pl

21

Liniewo (gmina)

tel. 58/6878520

22

Luzino (gmina)

tel. 58/6782068

czystepowietrze@luzino.eu

23

Malbork (miasto)

Joanna Ignaczak, tel. 55/6290434

j.ignaczak@um.malbork.pl

Barbara Kozicka, tel. 55/6290493

b.kozicka@um.malbork.pl

24

Miłoradz (gmina)

Anna Smolińska, tel. 55/2711531 wew.14, a.smolinska@miloradz.malbork.pl

Małgorzata Olszewska, tel. 55/2711531 wew. 26, m.olszewska@miloradz.malbork.pl

25

Nowa Karczma (gmina)

Kamila Guze - Studzińska, tel. 58/6800476

k.guze@nowakarczma.pl

26

Pelplin (miasto i gmina)

tel. 58/5361261, czystepowietrze@pelplin.pl

27

Pruszcz Gdański (gmina)

Wioleta Wrona, pokój 120, tel. 58/6929457, wwrona@pruszczgdanski.pl

28

Pruszcz Gdański (miasto)

Marta Rauchfleisch, tel. 58/7759931

rauchfleisch@pruszcz-gdanski.pl

Waldemar Kocot, tel. 58/7759912

kocot@pruszcz-gdanski.pl

29

Przodkowo (gmina)

Weronika Reszka, tel. 58/5001610

weronika.reszka@przodkowo.pl

Mieczysław Węsiora, tel.58/5001609

nieruchomości@przodkowo.pl

30

Pszczółki (gmina)

Justyna Porożyńska – Majewska, tel. 786 957 459, urzad@pszczolki.pl

31

Przywidz (gmina)

Marcin Walkowski, tel. 58/6825069, ochrona_srodowiska@przywidz.pl

32

Rumia (miasto)

Alina Labudda, tel. 58/679 65 04

a.labudda@um.rumia.pl

33

Ryjewo (miasto)

Marcin Dmitrzak, tel. 55/277 42 70 wew. 30 m.dmitrzak@ryjewo.pl

34

Rzeczenica (gmina)

Beata Montusiewicz, tel.59/8331722 wew.28

ocos@rzeczenica.pl

35

Skarszewy (miasto i gmina)

Ireneusz Zwarra, tel. 58/5882201 wew. 28

ireneusz.zwarra@skarszewy.pl

36

Skórcz (miasto)

Wojciech Wierzbowski, tel. 58/7789144

zca@skorcz.pl

37

Słupsk (gmina)

Katarzyna Sikora, tel. 59/8428460 wew.50

katarzynas@gminaslupsk.pl

38

Smołdzino (gmina)

Agnieszka Kozak, tel. 59/8117215 wew. 111

budownictwo@smoldzino.com.pl

39

Somonino (gmina)

Teresa Gostkowska, tel. 58/7432341,

t.gostkowska@somonino.pl

40

Sopot (miasto)

Sebastian Krywult, tel. 58/5213793

sebastian.krywult@um.sopot.pl

Mirosława Schmidt, tel. 58/5213792

miroslawa.schmidt@um.sopot.pl

41

Stara Kiszewa (gmina)

Magdalena Miętka, tel. 58/6876043 m.mietka@starakiszewa.pl

42

Stare Pole (gmina)

Małgorzata Kozikowska, tel. 55/2713532 wew. 42

m.kozikowska@starepole.pl

43

Starogard Gdański (miasto)

Paweł Świeczkowski, tel. 58/5613778,

pawel.swieczkowski@um.starogard.pl

44

Starogard Gdański (gmina)

Tomasz Ząbek, tel. 58/5625067 (poniedziałki godz. 07:15-15:15, środy godz. 07:15-16:15)

zabek@ugstarogard.pl

Agata Madeja, tel. 58/5625067 (poniedziałki godz. 07:15-15:15, środy godz. 07:15-16:15)

madeja@ugstarogard.pl

45

Stężyca (gmina)

Jarosław Stencel, tel. 58/8828960, jstencel@gminastezyca.pl

Wojciech Cybula, tel. 58/8828972, wcybula@gminastezyca.pl

46

Suchy Dąb (gmina)

Szymon Benedyk, tel. 58/3556845, szymon.benedyk@suchy-dab.pl

47

Trąbki Wielkie (gmina)

Katarzyna Narojczyk, kom. 512006372

katarzyna.narojczyk@trabkiw.ug.gov.pl

48

Ustka (miasto)

Joanna Koza tel. 59/8154342 jkoza@um.ustka.pl

49

Ustka (gmina)

Anna Gliniecka-Woś, tel. 59/8152451, a.wos@ustka.ug.gov.pl

50

Wejherowo (miasto)

Antonina Łuczyńska-Niemczyk, tel. 58/6777000, czystepowietrze@um.wejherowo.pl

51

Wicko (gmina)

Agnieszka Stenka, 598 611 182 wew.126, promocja@wicko.pl

52

Zblewo (gmina)

Bogusław Męczykowski, tel. 58 588 43 81 wew.14, b.meczykowski@zblewo.pl

 

 

Informacje