Przejdź do treści
x

Pomorskie gminy w programie "Czyste Powietrze"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku podpisał porozumienia z pomorskimi gminami w zakresie wspólnej realizacji programu „Czyste Powietrze”. Gminy zostały włączone w proces weryfikacji i przyjmowania wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność. Urzędnicy pomagają wnioskodawcom poprawnie złożyć wnioski oraz skompletować wymagane załączniki. Doradzają i udzielają niezbędnych informacji na temat programu "Czyste Powietrze". 

Wnioskodawcy mieszkający w gminach, które nie podpisały porozumienia z WFOŚiGW w Gdańsku, wszelkie formalności związane z programem "Czyste Powietrze" załatwiają w siedzibie Funduszu.

 

Lista gmin

 

 

Lp.

gmina

osoba do kontaktu

1

Borzytuchom (gmina)

Sylwia Gołąb, tel. 59/8211316 wew.44

srodowisko@borzytuchom.pl

2

Brusy (miasto i gmina)

Karol Schramke, tel. 52/3969375

k.schramke@brusy.pl

3

Cedry Wielkie (gmina)

Ewa Czarnul-Kerner, tel. 58/6922037

ewa.czarnul@cedry-wielkie.pl

4

Chmielno (gmina)

Anna Byczkowska, tel. 58/6856845

ngo@chmielno.pl

5

Czarne (miasto i gmina)

Joanna Kosowska, tel. 59/8332079 wew. 24 jkosowska@czarne.pl

 

Marek Szoska, tel. 59/8332079 wew. 37 budownictwo@czarne.pl

 

6

Czersk (miasto i gmina)

Wojciech Witkowski, tel. 52/3954856

wojciech.witkowski@czersk.pl

7

Człuchów (gmina)

Wiesława Murdza, tel. 59/8341001 wew. 63

w.murdza@ugczluchow.pl

8

Człuchów (miasto)

Adrianna Śliwińska-Dudzic, tel. 59/8342291 wew.302

ksiegowosc@czluchow.eu

Maciej Giżowski, tel. 59/8342291 wew.334

srodowisko@czluchow.eu

9

Dzierzgoń (miasto i gmina)

Wojciech Budziński, tel. 55/2762501,

wojciech.budzinski@dzierzgon.pl

Paulina Przybysz, tel. 55/2762501

paulina.przybysz@dzierzgon.pl

10

Kartuzy (miasto i gmina)

Natalia Lekner, tel. 58/6945250

os.lekner@poczta.kartuzy.pl

Anna Trzuskolas, tel. 58/6945250,

os.trzuskolas@poczta.kartuzy.pl

11

Kępice (miasto i gmina)

Marek Jaskólski, tel. 59/8576621 wew. 58

m.jaskolski@kepice.pl

12

Kościerzyna (miasto)

Ewelina Labuda, tel. 58/6802324

e.labuda@koscierzyna.gda.pl

Jerzy Udzik, tel. 58/6802324

j.ludzik@koscierzyna.gda.pl

13

Krokowa (gmina)

Adam Dettlaff, tel. 58/6734126

a.dettlaff@krokowa.pl

Joanna Przepióra, tel. 58 6734117

j.przepiora@krokowa.pl

14

Kwidzyn (miasto)

Grzegorz Bieżuński, tel. 55/6464783

gbiezunski@kwidzyn.pl

15

Lębork (miasto)

Monika Prystupa, tel. 59/8637708

ochrona@um.lebork.pl

16

Liniewo (gmina)

tel. 58/6878520

17

Luzino (gmina)

tel. 58/6782068

18

Malbork (miasto)

Joanna Ignaczak, tel. 55/6290434

j.ignaczak@um.malbork.pl

Barbara Kozicka, tel. 55/6290493

b.kozicka@um.malbork.pl

19

Nowa Karczma (gmina)

Kamila Guza, tel. 58/6800476

k.guze@nowakarczma.pl

20

Pruszcz Gdański (miasto)

Marta Rauchfleisch, tel. 58/7759931

rauchfleisch@pruszcz-gdanski.pl

Anna Mrówka, tel. jw.

mrowka@pruszcz-gdanski.pl

21

Przodkowo (gmina)

Weronika Reszka, tel. 58/5001610

weronika.reszka@przodkowo.pl

Mieczysław Węsiora, tel.58/5001609

nieruchomości@przodkowo.pl

22

Pszczółki (gmina)

Justyna Porożyńska – Majewska, tel. 786 957 459, urzad@pszczolki.pl

 

23

Rzeczenica (gmina)

Beata Montusiewicz, tel.59/8331722 wew.28

ocos@rzeczenica.pl

24

Skarszewy (miasto i gmina)

Ireneusz Zwarra, tel. 58/5882201 wew. 28

ireneusz.zwarra@skarszewy.pl

25

Skórcz (miasto)

Wojciech Wierzbowski, tel. 58/7789144

zca@skorcz.pl

26

Słupsk (gmina)

Katarzyna Sikora, tel. 59/8428460 wew.50

katarzynas@gminaslupsk.pl

27

Smołdzino (gmina)

Agnieszka Kozak, tel. 59/8117215 wew. 111

budownictwo@smoldzino.com.pl

28

Sopot (miasto)

Sebastian Krywult, tel. 58/5213793

sebasian.krywult@um.sopot.pl

Mirosława Schmidt, tel. 58/5213792

miroslawa.schmidt@um.sopot.pl

29

Stara Kiszewa (gmina)

Magdalena Miętka, tel. 58/6876043 m.mietka@starakiszewa.pl

 

30

Stare Pole (gmina)

Małgorzata Kozikowska, tel. 55/2713532 wew. 42

m.kozikowska@starepole.pl

31

Starogard Gdański (miasto)

Paweł Świeczkowski, tel. 58/5613778,

pawel.swieczkowski@um.starogard.pl

32

Starogard Gdański (gmina)

Tomasz Ząbek, tel. 58/5625067 wew.300 (poniedziałki godz. 07:15-15:15, środy godz. 07:15-16:15) zabek@ugstarogard.pl

Agata Madeja, tel. 58/5625067 wew.300 (poniedziałki godz. 07:15-15:15, środy godz. 07:15-16:15) madeja@ugstarogard.pl

 

33

Trąbki Wielkie (gmina)

Katarzyna Narojczyk, kom. 512006372

katarzyna.narojczyk@trabkiw.ug.gov.pl

34

Zblewo (gmina)

Małgorzata Milewska, tel. 58/5884381 wew.46 m.milewska@zblewo.pl