od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Porozmawiajmy o funduszach w powiecie bytowskim

Porozmawiajmy o funduszach w powiecie bytowskim

Kolejne, szóste już spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o funduszach” odbyło się w Borzytuchomiu. Działania modernizacyjne w inwestycjach związanych z uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej to główny temat wydarzenia.

W rozmowach uczestniczyli przedstawiciele lokalnych samorządów oraz spółek komunalnych. To doskonała okazja na dyskusje, wymienianie się opiniami, szukanie rozwiązań  dla gmin powiatu bytowskiego.

Chcemy Wam pomóc. A wiemy, że takiej pomocy potrzebujecie. Wychodzimy naprzeciw Waszym problemom. Chcemy też posłuchać Waszych pomysłów, jak najprzeróżniejsze kwestie rozwiązać. Zależy nam, aby porozmawiać o szczegółach, o konkretach. Dysponujemy różnymi środkami finansowymi, z rozmaitych źródeł. Poza dofinansowaniem, zapraszamy do nas także po wiedzę i wsparcie – powiedział Szymon Gajda – prezes WFOŚiGW w Gdańsku. 

Podczas debaty poruszone zostały także zagadnienia z ochrony powietrza, edukacji ekologicznej, zmian klimatu i zmian energetycznych.

Na kolejnym wydarzeniu „Porozmawiajmy o funduszach” spotkamy się z przedstawicielami samorządów i spółek komunalnych powiatów nowodworskiego i malborskiego.

Previous Młodzi filmowcy o środowisku
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.