od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE – UWAGA!!!

Logo Programu Czyste Powietrze: biały domek na niebieskim tle, napis: czyste powietrze zdrowy wybór

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE – UWAGA!!!

WFOŚiGW w Gdańsku informuje, że w ramach realizacji Programu Czyste Powietrze nie współpracuje z podmiotami zewnętrznymi opracowującymi wnioski o dofinansowanie lub elementy dokumentacji projektowej i aplikacyjnej.

Wszelkie czynności związane ze złożeniem wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku są BEZPŁATNE.

Do wszystkich przypadków oferowania wsparcia przy złożeniu tego wniosku za opłatą należy podchodzić ze szczególną ostrożnością, ponieważ są to oferty komercyjne.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje, że w ramach realizacji Programu Czyste Powietrze nie współpracuje z podmiotami zewnętrznymi opracowującymi wnioski o dofinansowanie lub elementy dokumentacji projektowej i aplikacyjnej.

W celu otrzymania wsparcia należy umówić się na spotkanie poprzez terminarz na stronie Funduszu lub telefonicznie pod numerami: (58) 743 18 20 lub (58) 743 18 21.

Oficjalne informacje dotyczące Programu Czyste Powietrze dostępne są w Portalu Beneficjenta oraz na stronie WFOŚiGW w Gdańsku.  

Tym samym WFOŚiGW w Gdańsku przestrzega przed działaniem osób podających się za przedstawicieli lub pośredników Funduszu oraz stronami internetowymi, których nazwy mogą sugerować, że stanowią oficjalne strony Programu Czyste Powietrze.

Previous Warsztaty edukacyjne w Cisach nad Czerską Strugą
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.