od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Przygotowania trwają …

Przygotowania trwają …

Trwa rok jubileuszowy dla wszystkich wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej. W tym roku świętujemy 30 lat działalności. Za nami uroczystości w Kielcach i Katowicach.

Pracownicy kieleckiego funduszu galę zorganizowali podczas Targów ENEX. Były odznaczenia, medale i wyróżnienia.

Natomiast w Katowicach jubileuszowe spotkanie odbyło się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Nie zabrakło odznaczeń państwowych, odznak honorowych. I był gigantyczny tort!

Każdy fundusz inaczej widzi swoje 30 – lecie, ma inne pomysły na podsumowanie działalności, przedstawienie sukcesów i dokonań. I bardzo dobrze! Możemy się w ten sposób inspirować. W kolejnych miesiącach pozostałe fundusze świętować będą swoje urodziny.

U nas przygotowania do jubileuszowej gali idą pełną parą. Uroczystość planujemy we wrześniu. Opracowujemy program, założenia i niespodzianki. Dyskutujemy, rozmawiamy, debatujemy. Czasem jest bardzo gorąco! Jedno możemy powiedzieć już teraz: Będzie się działo w tym wrześniu!

Rok jubileuszowy jest dla nas wyjątkowy, dlatego wiele wydarzeń dziać się będzie przez cały rok. Już wystartowaliśmy z wieloma projektami. O wszystkim informujemy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Obserwujcie nas! Warto!

Previous Zapytanie ofertowe nr <a>O.231.POIŚ.005.2023</a> z dn. 20.03.2023 r
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.