od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Twarze Funduszu

Poznaj nas!

Największą wartością naszej firmy są pracownicy. Prawidłowo rozliczają wielomilionowe projekty, orientują się we wszelkich niuansach Excela, a poza tym są zagorzałymi kajakarzami czy rowerzystami. Biegają z wypiekami na twarzach po funduszowych korytarzach, aby zdążyć z umową. Wyjaśniają szczegóły naszych programów na infolinii. Szkolą i edukują podczas konferencji i warsztatów, ale też i na imprezach plenerowych. Poznajcie ich!

Kamila Kujawska

W Funduszu zajmuje się inwestycjami dotyczącymi gospodarki wodno-ściekowej i programem priorytetowym „Moja Woda”. Na co dzień lubi aktywnie spędzać czas. Przyjaciele mówią o niej, że nie może za długo siedzieć bezczynnie. Albo śpi, albo jest w ruchu. 😊

Marcin Gregorowicz

Od zawsze zainteresowany ochroną środowiska, co przekładało się zarówno na wybraną ścieżkę edukacji, jak i wciąganie rodziny w działania ekologiczne. Od początku pracy w Funduszu ukierunkował swoje zaangażowanie na obszar ochrony powietrza, efektywności energetycznej i wykorzystania odnawialnych źródeł energii, co doprowadziło go do Działu Doradców Energetycznych. Z zamiłowania pszczelarz, akwarysta, majsterkowicz i włóczykij.

Justyna Sikora

W Funduszu koordynuje działania mające na celu sprawne wdrażanie programu Czyste Powietrze w województwie pomorskim.

Joanna Przytarska

Z wykształcenia doktor Nauk o Ziemi, oceanograf, specjalistka od biologii morza oraz paleoceanologii. Wiedzę zdobywała w międzynarodowych zespołach naukowców, a doświadczenie i umiejętności w laboratoriach i na rejsach badawczych po Oceanie Arktycznym. W Funduszu stoją przed nią nie mniejsze wyzwania z zakresu ochrony przyrody i edukacji ekologicznej. Angażuje się w kampanie informacyjno-edukacyjne oraz projekty mające na celu ochronę rzadkich i unikatowych gatunków oraz ekosystemów Pomorza. Najchętniej na swoje barki przyjmuje zadania z zakresu popularyzacji wiedzy o przyrodzie i jej ochronie. Po pracy wytchnienia i odpoczynku szuka również w dzikiej przyrodzie, chyba, że właśnie nurkuje, w celu odkrycia niezbadanych zakątków podwodnego świata.

Anna Żelazna

Nauczyciel, specjalista ds. polityki ochrony środowiska. W Funduszu zajmuje się edukacją ekologiczną. Na co dzień optymistka, po pracy najchętniej odpoczywa w lesie, który doładowuje ją pozytywną energią, a leśne dary natury są inspiracją w gotowaniu.

Katarzyna Brejt-Koralewska

Pasjonatka ludzi i środowiska, związana z Funduszem od wielu lat. Obecnie mocno zaangażowana we współpracę z zespołem specjalistów od projektów inwestycyjnych, z zamiłowaniem do projektów IT, cyberbezpieczeństwa i ochrony danych.

Monika Porazik

Pełni funkcję doradcy energetycznego, co wiąże się z jej energetycznym wykształceniem. Ma tyle zajęć domowych i zainteresowań, że chciałaby żeby jej doba trwała chociaż 30 godzin. Na szczęście czasem uda się znaleźć chwilę, wtedy spełnia się twórczo.

Rafał Węglarek

W Funduszu specjalizuje się w obszarze działalności z zakresu gospodarki wodno-ściekowej oraz biogazowni. Względem swoich znajomych, koleżanek i kolegów z pracy oraz Beneficjentów wyznaje zasadę „co mogę to pomogę”. W wolnej chwili lubi aktywnie spędzać czas grając w tenisa, squasha lub jeżdżąc na rowerze.

Urszula Pakulska

Dba o nasz wizerunek na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Bardzo lubi odpowiadać na wszelkie komentarze w naszych social mediach, także warto je zamieszczać. 😊 Zwolenniczka twórczego pisania. Preferuje język prosty i zrozumiały, a styl intrygujący. Ceni programy na żywo (ach, ta adrenalina 😊), a także garnie się do przygotowywania filmów promocyjnych na funduszowy kanał YouTube. Odpowiada za nasz obraz w mediach i komunikację zewnętrzną.

Malwina Śnieg

dr inż., wiedzę i doświadczenie zdobyła podczas pracy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jej duże zainteresowanie w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii było inspiracją do podjęcia badań do pracy doktorskiej w zakresie produkcji oraz energetycznego wykorzystania biomasy roślin wieloletnich. Aktualnie doradca energetyczny w Dziale Doradców Energetycznych. Odpowiada za działania na terenie powiatów kartuskiego, kościerskiego i bytowskiego. Zainteresowania: podróże, powieści kryminalne, seriale.

Przemysław Kurkowski

Mąż i ojciec 4 dzieci, kreatywny menadżer z wszechstronnym doświadczeniem. W Funduszu od 2021 roku, szef działu promocji i ochrony przyrody. W pracy opiera się na jak najlepszej komunikacji z zespołem, indywidualnym podejściu do zadań. Kieruje projektami tak, aby wyróżniały się wysoką jakością, sukcesem całego zespołu i były inspiracją dla innych. Po godzinach pasjonuje się muzyką, filmem i technologią. Odpoczywa, gdy może się oddać kulinarnym fantazjom w zaciszu domowej kuchni, słuchając dobrej muzyki.

Julita Sielecka

Z wykształcenia ichtiolog, woda to zdecydowanie jej żywioł. W Funduszu związana z działem promocji i ochrony przyrody. Wolny czas spędza w zaciszu natury, poszukując nietuzinkowych miejsc do odpoczynku. Prywatnie ekspert ds. niemożliwych, mama wszystkich psiaków.

logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.