od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Uroczyste otwarcie EduParku Uniwersytetu Gdańskiego im. Macieja Płażyńskiego

Widok ogólny na park z budynkiem Biologii UG w tle oraz tablica informacyjna na pierwszym planie

Uroczyste otwarcie EduParku Uniwersytetu Gdańskiego im. Macieja Płażyńskiego

7 czerwca, nastąpi uroczyste otwarcie znajdującego się na terenie Bałtyckiego Kampusu UG w Oliwie – EkoParku Uniwersytetu Gdańskiego im. Macieja Płażyńskiego

W dniu 7 czerwca br., w godz. 12.00-14.00, nastąpi uroczyste otwarcie EkoParku Uniwersytetu Gdańskiego im. Macieja Płażyńskiego. EduPark znajduje się na terenie Bałtyckiego Kampusu UG w Oliwie.

EduPark łączy funkcje edukacyjne, naukowe i rekreacyjne. Zgromadzono w nim unikatową w skali województwa kolekcję roślin rzadkich i zagrożonych gatunków rodzimych, którą będzie można zwiedzać zarówno indywidulanie, jak i grupowo. Inwestycja ta uzyskała dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

W programie wydarzenia przewidziano zwiedzanie EkoParku z przewodnikiem oraz warsztaty edukacyjne o tematyce ekologicznej (szczegóły na plakacie oraz w programie warsztatów ekologicznych). Warsztaty edukacyjne zrealizowane zostaną przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Zwiedzanie EkoParku przez grupy zorganizowanych będzie możliwe w dniu uroczystego otwarcia po uprzednim wypełnieniu i przesłaniu formularza drogą mailową na adres promocja@ug.edu.pl w terminie do dnia 25 maja br.

Szczegółowe informacje na temat EduParku dostępne są na stronie projektu (link).

Ilustracja do tekstu powyżej z logotypami realizatorów

 

Previous Pomorscy podróżują odpowiedzialnie!
logo-male2
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

[FM_form id="1"]
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.