Przejdź do treści
x

Lubię ludzi! Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w drużynie Szlachetnej Paczki

Pracownicy WFOŚiGW w Gdańsku po raz czwarty wzięli udział w jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce – Szlachetnej Paczce. „W ciągu jednego weekendu milion osób wymienia się rzeczami i cała siłą życzliwości. Mądrość i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. Szlachetna Paczka łączy to wszystko” – czytamy na stronie internetowej akcji.

Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku przygotowali 13 paczek dla Pani Ani z Kwidzyna. Prezenty załadowane zostały do samochodu (z trudem!)  i … wyruszyliśmy w drogę. „Przygotowanie świątecznych paczek sprawiło wszystkim pracownikom niesamowitą radość. Warto pomagać. Posiadamy więcej niż inni, dlatego powinniśmy się dzielić z potrzebującymi, aby ich święta były piękniejsze” – mówi Sylwia Szczypior – koordynator Szlachetnej Paczki w WFOŚiGW w Gdańsku.