Przejdź do treści
x
Logo Programu Czyste Powietrze: biały domek na niebieskim tle, napis: czyste powietrze zdrowy wybór

Nowa strona na temat programu Czyste Powietrze!

Oddajemy do użytku nową wersję strony internetowej na temat programu priorytetowego Czyste Powietrze. Zamieszczone na niej zostały wszelkie niezbędne informacje związane z programem.

Zależy nam, aby mogli Państwo szybko i łatwo znaleźć istotne wiadomości. Nowa strona posiada przejrzystą strukturę i czytelne menu.

Zachęcamy do zaglądania do działu Aktualności. Zamieszczane tam są ważne ogłoszenia związane z realizacją programu w województwie pomorskim.

Na nowej stronie znajduje się także Portal Beneficjenta, poprzez który można złożyć wniosek o dofinansowanie.

Opublikowane zostały szczegółowe instrukcje i przykłady poprawnie wypełnionego wniosku o dofinansowanie oraz wniosku o rozliczenie i uruchomienie płatności za wykonany zakres prac. Zamieściliśmy również filmy instruktażowe, które pomagają wypełnić wnioski w ramach programu Czyste Powietrze.

W zakładce „Gminy w programie Czyste Powietrze” znajduje się lista pomorskich gmin, które podpisały porozumienia z WFOŚiGW w Gdańsku w zakresie wspólnej realizacji Czystego Powietrza. Gminy te zostały włączone w proces przyjmowania i weryfikacji wniosków o dofinansowanie. Lista jest uzupełniana na bieżąco, warto zatem często ją odwiedzać. 

Na nowej stronie nie zabrakło również materiałów informacyjno-edukacyjnych, czy terminarza konsultacji.

Stronę można przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Zachęcamy do korzystania z nowego serwisu! Na wszelkie uwagi dotyczące strony, czekamy pod adresem czystepowietrze@wfos.gdansk.pl