Przejdź do treści
x
mapa gmin

Pomorskie gminy biorące udział w Krajowym Programie Czyste Powietrze

Szanowni Państwo!

Ruszyły nabory wniosków w ramach Krajowego Programu Czyste Powietrze w pierwszych gminach województwa pomorskiego. Mają teraz Państwo możliwość skonsultowania zakresu oraz złożenia pełnego wniosku o dofinansowanie w swojej gminie!

Wyszkoleni przez Fundusz pracownicy gmin będą w stanie nie tylko wskazać Państwu najlepsze rozwiązania, pomogą złożyć wniosek oraz przeprowadzą jego ocenę.

Sieć gmin zaangażowanych w program Czyste Powietrze ulega stałemu rozwojowi. Liczymy, że już wkrótce działanie WFOŚiGW w Gdańsku wesprą kolejne samorządy.  

 

Lp.

gmina

osoba do kontaktu

1

Borzytuchom

Sylwia Gołąb, tel. 59/8211316 wew.44

srodowisko@borzytuchom.pl

2

Brusy

Karol Schramke, tel. 52/3969375

k.schramke@brusy.pl

3

Cedry Wielkie

Ewa Czarnul-Kerner, tel. 58/6922037

ewa.czarnul@cedry-wielkie.pl

4

Chmielno

Anna Byczkowska, tel. 58/6856845

ngo@chmielno.pl

5

Czersk

Wojciech Witkowski, tel. 52/3954856

wojciech.witkowski@czersk.pl

6

Człuchów

Wiesława Murdza, tel. 59/8341001 wew 63

w.murdza@ugczluchow.pl

7

Człuchów (miasto)

Adrianna Śliwińska-Dudzic, tel. 59/8342291 wew.302

ksiegowosc@czluchow.eu

Maciej Giżowski, tel. 59/8342291 wew.334

srodowisko@czluchow.eu

8

Dzierzgoń

Wojciech Budziński, tel. 55/2762501,

wojciech.budzinski@dzierzgon.pl

Paulina Przybysz, tel. 55/2762501

paulina.przybysz@dzierzgon.pl

9

Kartuzy

Natalia Lekner, tel. 58/6945250

os.lekner@poczta.kartuzy.pl

Anna Trzuskolas, tel. 58/6945250,

os.trzuskolas@poczta.kartuzy.pl

10

Kępice

Marek Jaskólski, tel. 59/8576621 wew. 58

m.jaskolski@kepice.pl

11

Kościerzyna (miasto)

Ewelina Labuda, tel. 58/6802324

e.labuda@koscierzyna.gda.pl

Jerzy Udzik, tel. 58/6802324

j.ludzik@koscierzyna.gda.pl

12

Krokowa

Adam Dettlaff, tel. 58/6734126

a.dettlaff@krokowa.pl

Joanna Przepióra, tel. 58 6734117

j.przepiora@krokowa.pl

13

Kwidzyn (miasto)

Grzegorz Bieżuński, tel. 55/6464783

gbiezunski@kwidzyn.pl

14

Lębork (miasto)

Monika Prystupa, tel. 59/8637708

ochrona@um.lebork.pl

15

Liniewo

tel. 58/6878520

16

Luzino

tel. 58/6782068

17

Malbork (miasto)

Joanna Ignaczak, tel. 55/6290434

j.ignaczak@um.malbork.pl

Barbara Kozicka, tel. 55/6290493

b.kozicka@um.malbork.pl

18

Nowa Karczma

Kamila Guza, tel. 58/6800476

k.guze@nowakarczma.pl

19

Pruszcz Gdański (miasto)

Marta Rauchfleisch, tel. 58/7759931

rauchfleisch@pruszcz-gdanski.pl

Anna Mrówka, tel. jw.

mrowka@pruszcz-gdanski.pl

20

Przodkowo

Weronika Reszka, tel. 58/5001610

weronika.reszka@przodkowo.pl

Mieczysław Węsiora, tel.58/5001609

nieruchomości@przodkowo.pl

21

Rzeczenica

Beata Montusiewicz, tel.59/8331722 wew.28

ocos@rzeczenica.pl

22

Skarszewy

Ireneusz Zwarra, tel. 58/5882201 wew. 28

ireneusz.zwarra@skarszewy.pl

23

Skórcz (miasto)

Wojciech Wierzbowski, tel. 58/7789144

zca@skorcz.pl

24

Słupsk

Katarzyna Sikora, tel. 59/8428460 wew.50

katarzynas@gminaslupsk.pl

25

Smołdzino

Agnieszka Kozak, tel. 59/8117215 wew. 111

budownictwo@smoldzino.com.pl

26

Sopot

Sebastian Krywult, tel. 58/5213793

sebasian.krywult@um.sopot.pl

Mirosława Schmidt, tel. 58/5213792

miroslawa.schmidt@um.sopot.pl

27

Stara Kiszewa

Krzysztof Jarzembski, tel. 58/6876024

28

Stare Pole

Małgorzata Kozikowska, tel. 55/2713532 wew. 42

m.kozikowska@starepole.pl

29

Starogard Gdański (miasto)

Paweł Świeczkowski, tel. 58/5613778,

pawel.swieczkowski@um.starogard.pl

30

Starogard Gdański (gmina)

Karolina Szambowska, tel. 58/5625067 wew. 320

gkm@ugstarogard.pl

31

Trąbki Wielkie

Katarzyna Narojczyk, kom. 512006372

katarzyna.narojczyk@trabkiw.ug.gov.pl