Przejdź do treści
x
mapa gmin

Pomorskie gminy biorące udział w Krajowym Programie Czyste Powietrze

Szanowni Państwo!

Ruszyły nabory wniosków w ramach Krajowego Programu Czyste Powietrze w pierwszych gminach województwa pomorskiego. Mają teraz Państwo możliwość skonsultowania zakresu oraz złożenia pełnego wniosku o dofinansowanie w swojej gminie!

Wyszkoleni przez Fundusz pracownicy gmin będą w stanie nie tylko wskazać Państwu najlepsze rozwiązania, pomogą złożyć wniosek oraz przeprowadzą jego ocenę.

Sieć gmin zaangażowanych w Program Czyste Powietrze ulega stałemu rozwojowi. Liczymy, że już wkrótce działanie WFOŚiGW w Gdańsku wesprą kolejne samorządy.  

 

Lp.

gmina 

osoba do kontaktu

data rozpoczęcia naboru

1

Borzytuchom

Sylwia Gołąb tel. 59/8211316 wew.44 srodowisko@borzytuchom.pl

01.08.2019

2

Brusy

Karol Schramke, tel.52/3969375
k.schramke@brusy.pl

01.08.2019

3

Cedry Wielkie

Ewa Czarnul-Kerner tel. 58 6922037 ewa.czarnul@cedry-wielkie.pl

01.08.2019

4

Chmielno

Anna Byczkowska, tel. 58/6856845
ngo@chmielno.pl

02.09.2019

5

Czersk

Wojciech Witkowski, tel. 52/3954856
wojciech.witkowski@czersk.pl

01.08.2019

6

Człuchów

Wiesława Murdza tel. 59/8341001 wew 63 w.murdza@ugczluchow.pl

01.08.2019

7

Człuchów (miasto)

Adrianna Śliwińska-Dudzic tel. 59/8342291 wew.302 ksiegowosc@czluchow.eu

02.09.2019

8

Dzierzgoń

Wojciech Budziński, tel. 55/2762501, wojciech.budzinski@dzierzgon.pl
Paulina Przybysz, tel. 55/2762501
paulina.przybysz@dzierzgon.pl

01.08.2019

9

Kartuzy

Natalia Lekner, tel.58/6945250
os.lekner@poczta.kartuzy.pl
Anna Trzuskolas, tel.58/6945250,
os.trzuskolas@poczta.kartuzy.pl

01.08.2019

10

Kępice

Marek Jaskólski tel. 59/8576621 wew. 58 m.jaskolski@kepice.pl

02.08.2019

11

Kościerzyna (miasto)

Ewelina Labuda tel 58/6802324 e.labuda@koscierzyna.gda.pl Jerzy Udzik tel. 58/6802324 j.ludzik@koscierzyna.gda.pl

01.08.2019

12

Krokowa

Adam Dettlaff 58/6734126 a.dettlaff@krokowa.plJoanna Przepióra, tel. 58 6734117 j.przepiora@krokowa.pl

01.08.2019

13

Kwidzyn (miasto)

Grzegorz Bieżuński, tel.55/6464783
gbiezunski@kwidzyn.pl

01.08.2019

14

Lębork (miasto)

Monika Prystupa, tel.59/8637708
ochrona@um.lebork.pl

01.08.2019

15

Liniewo

58/6878520

02.08.2019

16

Malbork (miasto)

Barbara Kozicka, tel. 55/6290493
b.kozicka@um.malbork.pl

02.09.2019

17

Nowa Karczma

Kamila Guza tel. 58/6800476 k.guze@nowakarczma.pl

02.09.2019

18

Pruszcz Gdański (miasto)

Marta Rauchfleisch tel. 58/7759931
rauchfleisch@pruszcz-gdanski.pl
Anna Mrówka, tel. jw.
mrowka@pruszcz-gdanski.pl

01.08.2019

19

Przodkowo

Weronika Reszka, tel. 58/5001610
weronika.reszka@przodkowo.pl
Mieczysław Węsiora tel.58/5001609
nieruchomości@przodkowo.pl

01.08.2019

20

Rzeczenica

Beata Montusiewicz, tel.59/8331722 wew.28
ocos@rzeczenica.pl

01.08.2019

21

Skarszewy

Ireneusz Zwarra, tel. 58/5882201 wew. 28 ireneusz.zwarra@skarszewy.pl

01.08.2019

22

Skórcz (miasto)

Wojciech Wierzbowski, tel. 58/7789144  zca@skorcz.pl

01.08.2019

23

Słupsk

Katarzyna Sikora tel. 59/8428460 wew.50
katarzynas@gminaslupsk.pl

01.08.2019

24

Smołdzino

Agnieszka Kozak, tel. 59/8117215 wew. 111 budownictwo@smoldzino.com.pl

02.09.2019

25

Sopot

Sebastian Krywult tel. 58/5213793 sebasian.krywult@um.sopot.pl Mirosława Schmidt tel. 58/5213792 miroslawa.schmidt@um.sopot.pl

02.08.2019

26

Stara Kiszewa

Krzysztof Jarzembski, tel. 58/6876024

02.09.2019

27

Stare Pole

Małgorzata Kozikowska, tel. 55/271 3532 wew. 42 m.kozikowska@starepole.pl

01.08.2019

28

Starogard Gdański (miasto)

Paweł Świeczkowski, tel. 58/5613778, pawel.swieczkowski@um.starogard.pl

01.08.2019

29

Starogard Gdański (gmina)

Karolina Szambowska tel. 58/5625067 wew. 320 gkm@ugstarogard.pl

02.09.2019

30

Trąbki Wielkie

Katarzyna Narojczyk kom.512006372
katarzyna.narojczyk@trabkiw.ug.gov.pl

02.09.2019