od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 – 16:00

Zmieniamy się!

Nowa strona internetowa

Zmieniamy się!

Mamy nową stronę internetową! Pracowaliśmy nad nią od kilku miesięcy. Powstała z myślą o Państwa potrzebach. Zależało nam, aby można było szybko i łatwo znaleźć istotne wiadomości.

Nowa strona zyskała przejrzystą strukturę i czytelne menu. Mieni się kolorami, choć zieleni jest w niej najwięcej. Zamieściliśmy sporo zdjęć.

Jest sporo nowości. Warto się z nimi zapoznać!

Zależało nam, aby uwypuklić nasze programy, konkursy i nabory. Zaprezentować funduszową ofertę dla naszych beneficjentów. I przedstawić ją w sposób dla odbiorców jednocześnie zrozumiały i przejrzysty, jak i atrakcyjny.

Krok po kroku przedstawiliśmy zasady składania wniosku o dofinansowanie. Mamy nadzieję, że wielu beneficjentom ułatwi to wszelkie formalności. I wątpliwości będzie już mniej.

Nie mogło zabraknąć informacji na temat naszego jubileuszu. W 2023 roku WFOŚiGW w Gdańsku będzie miał 30 lat. Na stronie systematycznie publikowane są wiadomości związane z obchodami. Pojawiło się też kilka słów o naszej historii.

My doradzamy – Ty oszczędzasz! Tak promują się doradcy energetyczni. Warto korzystać z ich pomocy. Doradztwo jest bezpłatne, a wsparcia udzielają m.in. w zakresie inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Zachęcamy, aby często zaglądać do działu Aktualności – Dużo się u nas dzieje! Sprawdź! Zapewniamy, że będzie ciekawie.

Pokazaliśmy też swoje twarze! Warto poznać naszych pracowników, przeczytać czym się zajmujemy w pracy, a jak spędzamy czas wolny.

Stronę można przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Na wszystkie uwagi dotyczące nowej strony internetowej czekamy pod adresem promocja@wfos.gdansk.pl

Zapraszamy na naszą nową www!

Previous ZAPYTANIE OFERTOWE NR. O.230.037.2022 Z DNIA 29 WRZEŚNIA 2022 R.
ul. Rybaki Górne 8,
80-861 Gdańsk
NIP: 583-20-94-563
REGON: 220934198
Godziny otwarcia
od pon do pt w godz. 07:30 – 16:00

Nasza oferta

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od promocja@wfos.gdansk.pl RODO

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku © 2022.